<p>Minęło dokładnie p&oacute;łtora roku, odkąd wystartowaliśmy z naszą marką WILD ROOT.</p>

Nowa kolekcja Wild Root. Dream. Explore. Discover.

Minęło dokładnie półtora roku, odkąd wystartowaliśmy z naszą marką WILD ROOT. Dziś z ogromną radością, prezentujemy Wam to, nad czym intensywnie pracowaliśmy przez ostatnie miesiące. Wierzymy, że podzielicie nasz entuzjazm!

Tak, jak i Wy, uwielbiamy podróżować. Nowe wyzwania to dla nas najsilniejszy bodziec do działania, a także do tworzenia. Tak powstała kolekcja DREAM. EXPLORE. DISCOVER, która ma odzwierciedlać to, co w nas drzemie. 

 

 

WILD ROOT to filozofia naszego życia, dlatego lookbook naturalnie musiał powstać w podróży. Lokalizacja, związana była z inspiracją naszej kolekcji - górą Matterhorn. W jej okolicach powstała również sesja zdjęciowa. Dopełnieniem naszej historii jest film, który powstawał równolegle, pod bystrym okiem naszego przyjaciela - Pawła Jermaka (montaż i zdjęcia) z Road Media  oraz Maćka Maciejowskiego (zdjęcia, timelapsy).


Tak, jak dotychczas - stawiamy na najlepszą jakość naszych produktów. Cała kolekcja została uszyta w Polsce w kooperatywie z marką INRUZ. Użyliśmy bawełnianych tkanin, nadruki powstały metodą sitodruku. Zadbaliśmy o każdy szczegół: detale są wykonane z pancernej CORDURY®, a sznurki powstały z materiałów pochodzących z recyklingu. Zależało nam na stworzeniu, wygodnych i funkcjonalnych ubrań, które sprawdzą się w miejskiej dżungli, jak i na górskiej polanie.

 To, co? Gotowi?

 

DREAM.EXPLORE.DISCOVER.

 

Modele: Zdjęcia: Montaż: Grafika:
Wioletta Chudek Maciek Maciejowski Road Media Paweł Lacel
Alicja Szymczak Paweł Jermak   Dawid Pietrasina
Marcin Wojtyła Tomasz Kret    
Krzysztof Jakubiec      

 

 

 

 

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Gotowy na najlepsze ofert? Startujemy!

REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA

Gotowy na najlepsze ofert? Startujemy!
Mam konto

Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
}