<p>Szukasz <strong>minimalistycznego portfela</strong>?&nbsp;Na każdą kieszeń - wąski i kopaktowy a jednocześnie praktyczny i funkcjonalny - z miejscem na karty, dow&oacute;d i banknoty. Dyskretny - zmieści się absolutnie wszędzie.</p>

Portfele minimalistyczne

Portfel minimalistyczny - Raw

Na każdą kieszeń - wąski i kompaktowy a jednocześnie praktyczny i funkcjonalny - z miejscem na karty, dowód i banknoty. Dyskretny - zmieści się absolutnie wszędzie. Obowiązkowy gadżet mężczyzny, który ceni sobie oryginalny design. Całość potfela stworzona została z jednego kawałka skóry, produkt to 100% polskie rękodzieło, sygnowany indywidualnym numerem seryjnym.

Wild Root czerpie z natury - nasz produkt jest całkowicie naturalny, wolny od toksycznych barwników i substancji impregnujących. Naszym impregnatem jest naturalny wosk pszczeli, który przenika do głębszch warstw skóry nadając jej indywidualnego charakteru i niepowtarzalny odcień.

 Kupując portfel otrzymujesz wyjątkowy zestaw - portfel z preparatem do impregnacji - całość stylowo zapakowana w eleganckim pudełku - idealny prezent. 

 

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Gotowy na najlepsze ofert? Startujemy!

REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA

Gotowy na najlepsze ofert? Startujemy!
Mam konto

Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
}