<p>Nasze drewniane okulary to nie tylko kolejny produkt na rynku. Są połączeniem zamiłowana do nieszablonowego stylu, miłości do przyrody, a także pasji tworzenia czegoś unikalnego i praktycznego.</p>

Drewniane okulary Wild Root

Nasze okulary to nie tylko kolejny produkt na rynku. Są połączeniem zamiłowana do nieszablonowego stylu, miłości do przyrody, a także pasji tworzenia czegoś unikalnego i praktycznego.

Drewniane okulary Wild Root są w 100% wykonane w Polsce. Nasz warsztat, znajduje się w województwie lubelskim.  Do produkcji naszych okularów używamy specjalnie wyselekcjonowanego drewna, które pochodzi od dostawców zatwierdzonych przez FSC (Forest Stewardship Council). Co ważne, w dużej części, drewno którego używamy, pochodzi z roślin wyciętych w celu utrzymania równowagi w leśnym ekosystemie.

Drewno, jako surowiec do produkcji okularów posiada fantastyczne właściwości. Jest on bardzo trwały i wytrzymały, a przy tym bardzo lekki. Każda sztuka jest jedyna i niepowtarzalna- każdy kawałek drewna jest inny. Nasze okulary zabezpieczamy tylko naturalnymi, niesyntetycznymi środkami. Znacząco różnią się od ich chińskich podróbek, które zatapiane są w sztucznych, śmierdzących lakierach. My używamy tylko wosku pszczelego, który głęboko wnika w strukturę drewna. Nadaje on okularom przyjemnego zapachu oraz podkreśla kolor surowca.

Wszystkie soczewki w okularach Wild Root są wykonane przy zastosowaniu włókien bawełny. To sprawia, że są o wiele lżejsze niż szkło, a także nie przepuszczają promieni UVA/UVB. Są więc bezpieczne i funkcjonalne.

Ciągle się rozwijamy. Na tę chwilę dysponujemy dwoma modelami okularów, o bardzo uniwersalnym designie – LION i FOX. Sprawdź już teraz, z jakiego rodzaju drewna okulary Tobie najbardziej odpowiadają. :)

http://wildroot.pl/pl/catalogue/category/okulary-przeciwsloneczne_2/

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Gotowy na najlepsze ofert? Startujemy!

REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA

Gotowy na najlepsze ofert? Startujemy!
Mam konto

Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
}